Konglomeraty składają się w ok. 95% z rozdrobnionego kamienia naturalnego (głównie marmuru, a także granitu); pozostałe 5% stanowią: żywica poliestrowa lub biały cement oraz spoiwo.

Tak więc konglomerat posiada takie same rewelacyjne właściwości fizyko-chemiczne jak kamień naturalny. Jednolita struktura , naturalny wygląd podobny do marmuru, wysoka wytrzymałość na ścieranie , uderzenia i wyginanie to niewątpliwie właśnie atuty tego materiału.
Konglomeraty polecane są:
– dla dużych obiektów (lotniska, hotele, biurowce itp.), przy budowie których inwestor dąży do maksymalnej obniżki kosztów,
– dla obiektów, gdzie konieczna jest uniformizacja (wszystkie płytki na podłodze, na ścianach, parapety, schody, lady sklepowe czy bankowe muszą być identyczne),
– dla drobnych odbiorców, którzy chcą uzyskać estetyczny wygląd wnętrza przy niskich kosztach,
– dla obiektów, przy budowie których konieczne jest uzyskanie określonej trwałości.

Zróżnicowane receptury pozwalają na uzyskanie nie tylko naturalnej trwałości (np. w domach mieszkalnych), lecz także najwyższej trwałości (np. w obiektach użyteczności publicznej)

Aktualne ceny:

Ważne – poniższy spis dotyczy parapetów, które obecnie posiadamy na stanie. W przypadku gdyby nie znaleźli Państwo interesującego towaru – prosimy o kontakt. Zrealizujemy Państwa zamówienie najszybciej jak to będzie możliwe!

 

Wszystkie podane ceny są cenami netto za 1m2 kamienia !

konglomeraty

obrobki

http:///wp-content/gallery/konglomerat

 

WAŻNE!!!

Wyroby mogą różnić się od dostarczonych próbek odcieniem, kolorem i przebiegiem żyłkowania. W kamieniu naturalnym mogą występować naturalne mikropęknięcia, szorstkości i porowatości, które nie podlegają reklamacji. Dopuszcza się klejenie, żywicowanie, szpachlowanie oraz podklejanie materiału ze względu na jego właściwości i nie podlega to reklamacji.